Nová koncepce pro GDS

Zdroj: World Footwear Newsletter

16. ledna 2017 / Německo

Messe Düsseldorfs převede módní obuvnický veletrh GDS na společnost Igedo Company. Nová koncepce veletrhu GDS začne  na konci srpna / začátku září 2017 v Areálu Böhler v Düsseldorfu. GDS se bude konat naposledy v areálu Messe Düsseldorf v termínu 7. - 9. února 2017. Po tomto veletrhu bude již Igedo Company jednat jménem Messe Düsseldorf jako organizátor veletrhu obuvi. více...

 

Kirstin Deutelmoser, stávající ředitelka veletrhu GDS, vidí nový koncept veletrhu a přenesení organizace k Igedo Company jako příležitost pro sektor: "Trh se chová stále více dynamicky a vyžaduje zcela nová řešení. Ta mohou být úspěšná pouze tehdy, pokud se můžeme zásadně přizpůsobit, aniž bychom museli brát v úvahu stávající struktury a tradice. Proto je Igedo Company ideálním partnerem. "

Nový koncept začíná v Düsseldorfu v Areal Böhler konáním veletrhu GDS koncem srpna / začátkem září 2017. Podrobné informace o novém obuvnickém veletrhu budou vydané Igedo Company jako součást veletrhu GDS v únoru 2017.

Manažer Igedo Company Philipp Kronen se těší, že může nabízet „nový domov pro obuvnický veletrh“ v Areálu Böhler: "Jsem přesvědčen, že odvětví bude vypadat příznivě v nové koncepci a v takovém emocionálně nabitém umístění jako je Areal Böhler. Kromě toho máme zkušeného projektového manažera v paní Ulrike Kahler, která zvýší poptávku a reaguje na výzvu přepracovaného obuvnického veletrhu. Koneckonců, již prokázal životaschopnost nový koncept s galerií módy, jako dobrý příklad ukazují práci v Areal Böhler. "