České firmy získaly zasloužená ocenění

 

 

Za segment obuvnických výrobků získaly ocenění při slavnostním galavečeru s Českou kvalitou v Národním domě na Vinohradech v Praze dvě firmy.
Konsorcium T+M spol. s.r.o., Blansko, která získala nový certifikát a oprávnění používat značku „Česká kvalita“ a „Žirafa“ za kolekci dětské usňové vycházkové obuvi, vzory: 125BA, 152/154BA, 162BA, 309/31BA, 390BA, 396BA. A dále pak firma Natur Comfort NP, s.r.o. obdržela certifikát na značku „Česká kvalita“ a  „Komfortní obuv“ , kterou může nově používat pro kolekci dámské a pánské usňové fusbetové obuvi. více ...

 

Blanská firma KONSORCIUM T+M s.r.o. byla založena v roce 1994. Zabývá se výrobou a velkoobchodním prodejem dámské, pánské a dětské obuvi. Za posledních 10 let se stala jedním z předních dodavatelů dětské certifikované obuvi v České republice. Kolekce dětské vycházkové obuvi firmy KONSORCIUM T+M s.r.o. splňuje náročné požadavky na zdravotní nezávadnost, na ortopedicky vhodnou konstrukci obuvi, na přísné hygienické atesty i na bezpečnost při nošení. Celá kolekce využívá usňových materiálů jak na svršku obuvi, tak i u vnitřního vybavení, čímž je zajištěn maximální komfort nošení a dobrého padnutí této dětské obuvi. Kolekce dětské obuvi je uváděna na trh pod značkou KTR.

Značku „Česká kvalita“ a  „Komfortní obuv“ může nově používat firma Natur Comfort NP, s.r.o. na kolekcích dámské a pánské usňové fusbetové obuvi.
Společnost Natur Comfort NP s.r.o. se zabývá distribucí a výrobou certifikované, pracovní a zdravotně nezávadné obuvi. Hlavními odběrateli jsou zejména zdravotnická zařízení, která odebírají tuto obuv jako základní ochrannou pomůcku pro své zaměstnance a dále také maloobchodní prodejny - obchody s obuví, lékárny, prodejny zdravotnických potřeb, ale i  další odběratelé.
Firma se rozhodla pro získání značky „Komfortní obuv“ a pro nadstandardní hodnocení a testování své kolekce tzv. „fusbetové obuvi“, čímž chce dokázat zejména maximální komfort a pohodlí při nošení a vysokou kvalitu svým odběratelům, ale zejména koncovým spotřebitelům.

Celou tiskovou zprávu naleznete ZDE.