Soutěž mladých designérů 2016

Již po desáté v historii bude letos udělena cena Nadace Jana Pivečky při příležitosti 48. ročníku Mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží (KABO) v Brně.

Nadace Jana Pivečky ve spolupráci s Českou obuvnickou a kožedělnou asociací a akciovou společností Veletrhy Brno vyhlašuje právě nyní prestižní soutěž se zajímavými oceněními pro mladé designéry obuvi a kožené galanterie, studenty odborných středních a vysokých škol, ale i pro mladé designéry z praxe ve věku do 30-ti let.

Vyplněnou přihlášku, kresby, plakáty  i hotové výrobky je nutné doručit do 28. 6. 2016 na adresu: Česká obuvnická a kožedělná asociace, Tř. T. Bati 5267, 760 01 Zlín, (tel./fax: 577 525 230, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) Obálku nebo balíček označte nápisem „Soutěž o Cenu Nadace Jana Pivečky – 2016“

Bližší informace o soutěži naleznete ZDE.

Přihlášku k soutěži naleznte ZDE.

více ....                     

Cena Nadace Jana Pivečky je udělována studentům a mladým designérům obuvi a kožené galanterie ve třech kategoriích. O vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje nezávislá odborná porota. Slavnostní předávání cen mladým designérům proběhne v pavilonu P při veletrhu KABO v neděli 28. 8. 2016. Smyslem předávání této ceny je zviditelnit talentované studenty a mladé designéry obuvi a kožené galanterie mezi odbornou, ale i laickou veřejností v České republice i v zahraničí.

Hlavní ceny pro všechny 3 vítěze jednotlivých kategorií v podobě zájezdu na veletrhy Micam a Mipel v Miláně (Itálie) a kapesné v celkové hodnotě 10.000,- Kč na jednoho výherce sponzorují:

Nadace Jana PivečkyPan Jan Pivečka

Česká obuvnická a kožedělná a asociace

Veletrhy Brno a.s.