„New Point of View“ místo Lineapelle


„New Point of View“ je název nového konceptu veletrhu, který přijali organizátoři veletrhu Lineapelle. Společně s veletrhy Micam, Mipel, The One a Homi Fashion & Jewels se v úterý 22. září a ve středu 23. září 2020 ve výstavním centru Fiera Milano Rho uskuteční místo veletrhu Lineapelle veletrh „New Point of View“.

Italský veletrh usní a dalších materiálů tak reaguje na nestabilitu způsobenou Covidem 19 uspořádáním zcela nové akce. „Pokud by se veletrh konal tak, jak ho všichni známe a chceme jej vidět v budoucnu, jeho mezinárodní hodnota by nebyla respektována,“ uvedl organizátor veletrhu. Proto volba padla na koncepci agilnějšího a inteligentnějšího projektu.

více ....


To jde ruku v ruce s novým designem stánku: Všechny společnosti budou vystavovat v rámci jednotných stánků, přesně definované trasy by měly zajistit také dodržování pravidel vzdálenosti. Tím je zajištěna bezpečnost všech zúčastněných.

Veletrh je propagován „prostřednictvím programu cílených aktivit“, zvláštní pozornost je věnována distribuci prostřednictvím sociálních sítí a kanálů Lineapelle, které v posledních několika měsících udržovaly a rozšiřovaly kontakt s jejich vystavovatelskou a návštěvnickou komunitou v rámci mnoha digitálních iniciativ. U showroomu „365 Showroom“ bude brzy spuštěna digitální platforma, na které budou kolekce vystavovatelů k dispozici po celý rok online po celý den.

25. června 2020
Zdroj: https://www.shoez.biz/top-news/details/-a-new-point-of-view-statt-lineapelle-7868.html