Materiály k prodeji

Česká obuvnická a kožedělná asociace Vám nabízí k okamžitému odběru následující materiály. Tyto materiály Vám mohou sloužit jako dobrý pomocník při získání informací o obuvi jako takové, ale zejména při  prodeji obuvi, zvláště pak dětské.
Materiály si můžete osobně odebrat na sekretariátu České obuvnické a kožedělné asociace nebo je Vám rádi zašleme také poštou. V případě zaslání poštou je nutné k ceně vždy připočíst poštovné a balné, které bude účtováno podle hmotnosti zásilky a aktuálně platného sazebníku vámi zvoleného dopravce (Česká pošta, Zásilkovna, PPL, DHL)
Kompletní ceník námi nabízeného sortimentu naleznete ZDE

Česká obuvnická a kožedělná asociace Vám nabízí osvětový letáček s názvem „Obouváme správně své děti?“. Letáček informuje spotřebitele, jak mají správně vybírat dětskou obuv, jak se pozná zdravotně nezávadná obuv, jak správně měřit nohy dětem, jak kontrolovat velikost obuvi a je zde i seznam dodavatelů dětské certifikované obuvi se značkou „Zdravotně nezávadná dětská obuv – Žirafa“. Tento letáček by neměl chybět v žádné prodejně, která se zabývá prodejem dětské obuvi.
Minimální odběr je 100 ks.

Cena : 1,- Kč bez DPH

 

Platný „Reklamační řád“, který lze po doplnění obchodního jména a adresy vyvěsit na prodejnu. Reklamační řád posíláme elektronicky. Velikost a kvalitu papíru si tedy určíte sami. PDF verze.

Cena: 200,- Kč bez DPH

 

 

OBUVNICKÝ E-LEARNING
Jedinečné, odborné a moderní studijní texty, včetně bohaté obrazové dokumentace. Jednotlivé moduly dodáváme na CD v PDF formátu. 
V elektronické podobě se jedná o on-line studium, s možností konzultace s odborníky. Studium je zakončeno zkouškou a úspěšný absolvent obdrží OSVĚDČENÍ. Bližší informace Vám rádi zašleme.

 

MODULY E-LEARNINGU: 
„Anatomie a fyziologie nohy" se obecně zabývá problematikou anatomie dolní končetiny a návazností na nosné téma. Výukový text je zpracován s ohledem na cílového posluchače. Mnohým studentům se může zdát, že informace o anatomické struktuře dolních končetin nejsou pro jejich práci podstatné, nicméně, existují skupiny zákazníků, kteří při nákupu obuvi nepreferují design a cenu, ale naopak jen hledají "něco" v čem budou moci chodit. 
„Obuvnické technologie" vymezuje obuvnické pojmy a názvy, popisuje a vysvětluje výrobní postupy a způsoby vhodné ke zhotovení jednotlivých druhů obuvi. Text je doplněn názornými fotografiemi, nákresy, tabulkami, technickými a technologickými parametry, používanými stroji a zařízeními. 
„Nauka o materiálech používaných pro výrobu obuvi a kožené galanterie" je sestaven z jednotlivých kapitol, které vždy popisují hlavní materiálovou skupinu. Za jednotlivými kapitolami se nachází kontrolní otázky, auto testy a cvičení, která slouží k ověření získaných vědomostí z dané kapitoly. Modul popisuje základní obuvnické a galanterní materiály a zkušební metody. 
„Obuv a obsluha zákazníka“ tento modul je věnován především maloobchodním prodejcům obuvi. Zabývá se psychologií prodeje obuvi a kožené galanterie, základními obuvnickými terminologiemi a metodikami. 
„Právní aspekty prodeje" je věnovaný seznámení se s právními předpisy, upravujícími vztahy mezi prodávajícím a spotřebitelem, získání právních znalostí, umožňujících po formální stránce správně řešit spotřebitelské reklamace.

 

NOVINKA PODLE NOVÉHO OZ !


Pro vyřizování reklamací je velmi důležitou literaturou „Sborník pravidel pro jednotlivé řešení reklamací obuvi“. Sborník se zabývá úvodem do problematiky reklamačního řízení, radami prodejcům obuvi, pokyny pro řešení reklamací a je zde uvedena řada praktických příkladů řešení reklamací včetně obrázků reklamované obuvi. Je doplněn
i o legislativu platnou od 1. 2. 2016.
 
Cena: 300,- Kč bez DPH

 

Základní odborné názvosloví, jak správně členit obuv, pojmenovávat jednotlivé části a dílce obuvi je pak obsaženo v materiálu „Obuvnické minimum“, které bylo zpracováno Střední průmyslovou školou kožařskou ve Zlíně. Najdete zde mimo jiné Úplnou klasifikaci a porovnání základních systémů stupňování a označování velikosti obuvi, Základní anatomii a fyziologii dolní končetiny a je zde i kapitola, která se zabývá péčí o zdravotní nezávadnost obouvání.
 
Cena: 150,-Kč bez DPH

 

 

 

Dále jsou v nabídce dva plakáty „Žirafa“, které budou kolemjdoucí upozorňovat, že právě ve Vaší prodejně se prodává obuv certifikovaná a zdravotně nezávadná, označována visačkou „Zdravotně nezávadná dětská obuv - Žirafa“ nebo "Dětské boty se žirafou". Druhý plakát obsahuje stručné informace pro správný nákup dětské obuvi. Formát: 420 x 600 mm. Oba plakáty jsou určené pro společnou prezentaci. (Při objednávkách uveďte požadovaný  počet, např.: 1+1, nebo 2+1.) Tyto plakáty však smí být umístěny pouze v prodejně, která takto označenou obuv prodává!
 
Cena : 150,- Kč bez DPH (za kus)

       

 

 

Samolepící etiketa do výlohy obchodu s obuví , která upozorňuje zákazníky na prodej certifikované obuvi "Dětské boty se žirafou", průměr: 20 cm.
Zvolte požadované provedení:
a) aplikace do výlohy(lepí přední strana)
b) aplikace na panel (lepí zadní strana)
 
Cena: 100,- Kč bez DPH

 

 

Do objednávek uvádějte: fakturační a poštovní adresu, IČ, DIČ a formu úhrady.
Platební podmínky: převodem, dobírkou.
Způsob dopravy

Vaše objednávky rádi příjmeme na:
e-mail: info@coka.cz, tel.: 577 525 230
 
Materiály k prodeji jsou určeny pouze pro podnikatelské subjekty.  

Kompletní ceník námi nabízeného sortimentu naleznete ZDE

Co hledáte?

Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.