DEN S ČESKOU KVALITOU

Dne 12.10.2022 proběhlo v Praze slavností předávání ocenění "Česká kvalita". Ocenění si převzali i naše dvě členské firmy V+J Obuv  s.r.o. a Konsorcium T+M s.r.o. GRATULUJEME

V+J Obuv  s.r.o.
Za dobu své existence od roku 1993 si společnost V+J Obuv vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví v České i Slovenské republice. Jejími obchodními partnery jsou zejména české a slovenské maloobchodní prodejny, kam svou certifikovanou obuv dodává.
Ocenění si převzal pan Karel Jauker, jednatel firmy za Kolekci dětské usňové vycházkové obuvi letní a celoroční zn. Froddo


 
Kolekce dětské usňové obuvi splňuje nejen náročné požadavky hygienické, ale je také z hlediska své konstrukce zdravotně nezávadná a podporuje správný vývoj nohy dítěte. Dětská obuv zn.: Froddo je navíc vyráběna v pestré barvené škále. Maminky ocení i dokonalé konfekční zpracování obuvi a její vysokou kvalitu.


 

Konsorcium T+M s.r.o.
Blanenská firma Konsorcium T+M s.r.o. byla založena v roce 1994 a zabývá se výrobou a velkoobchodním prodejem dámské, pánské a dětské obuvi. Za posledních 15 let se stala jedním z předních dodavatelů dětské nadstandardně hodnocené a dobrovolně certifikované dětské obuvi v České republice.
Ocenění si převzal pan Antonín Žirovnický, jednatel firmy za Kolekci dětské usňové celoroční vycházkové obuvi zn. KTR


 
Kolekce dětské celoroční vycházkové obuvi firmy Konsorcium T+M s.r.o. splňuje náročné požadavky na zdravotní nezávadnost, na ortopedicky vhodnou konstrukci obuvi, na přísné hygienické atesty i na bezpečnost při nošení. Tato kolekce dětské obuvi je vyrobena jen z vysoce kvalitních usňových materiálů, které jsou používány na svršek, podšívku i stélku obuvi. Kolekce dětské obuvi jsou uváděny na trh pod registrovanou značkou KTR.


 

Více na odkazech sociální sítě MPO (viz. níže)
Předávání ocenění značky "Žirafa" - "Zdravotně nezávadná dětská obuv - bota pro Vaše dítě" cca 2:04:45 hod

https://www.linkedin.com/posts/ministry-of-industry-and-trade-of-the-czech-republic_nenechte-si-uj%C3%ADt-zahajovac%C3%AD-akci-ministerstva-activity-6985243444914880512-rpMT?utm_source=share&utm_medium=member_android

https://www.facebook.com/574107592700484/posts/pfbid028ZQ5ghksyphxbvVzfgtMeLwyU7zV1shbWxds6GSPsM8gvtzSsGMxJQG24CHkkfTrl/

https://twitter.com/mpo_tweetuje/status/1579477438765334532?t=V4ORDAyxqFFxVxe00kmULQ&s=19

https://www.youtube.com/watch?v=Skv9b4kQLiQ

Autor: Česká obuvnická a kožedělná asociace
Foto: Ministerstvo průmyslu a obchodu

Co hledáte?

Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.