V + J OBUV, s.r.o., Štěpánovice u Českých Budějovic

Společnost V+J OBUV, s.r.o. byla založena v roce 1993 za účelem velkoobchodu s obuví a provozování sítě prodejen obuvi QUICK SHOES (někdy také známých jako QUICK SCHUH) a následně i specializovaných prodejen DĚTSKÁ OBUV, a taktéž internetového obchodu na adrese www.vjobuv.cz, nejen v České a Slovenské republice.

Za dobu své existence si společnost vybudovala velmi silnou pozici i na velkoobchodním trhu s obuví v České i Slovenské republice. Jejími obchodními partnery jsou české a slovenské maloobchodní prodejny, i silné mezinárodní řetězce.
V průběhu let se společnost rozvíjela a skrze své dceřiné společnosti V+J OBUV Slovakia, s.r.o., V+J OBUV CZ, s.r.o., člen koncernu a VJ Schuh GmbH expandovala nejen na slovenský, ale později také i na rakouský a německý trh.
Společnost sídlí od roku 2003 ve Štěpánovicích u Českých Budějovic, kde jsou umístěny i centrální distribuční sklady společnosti.
Více se dozvíte na: www.vjobuv.com/o-nas 

Činnosti společnosti:
1. velkoobchod s obuví: prodej dámské, pánské a dětské obuvi i doplňků
 - klasická, sportovní, společenská, volnočasová, pracovní i domácí obuv
- zastoupení značek jako Froddo, Tom Tailor a T.T. Denim, Joma, Safety Jogger, 3F, bar3foot, Milami, LaVida, Nord Trail, Galko a další
- vlastní značka obuvi Wild, spojující dohromady komfort i módu
2. maloobchodní prodejny a e-shop: síť prodejen QUICK SHOES, QUICK SCHUH, DĚTSKÁ OBUV a e-shop vjobuv.cz
- prodejny QUICK SCHUH-SHOES jsou charakteristické svou střední cenovou kategorii, oslovující celou škálu věkových skupin a nabízející široké množství značkové i neznačkové obuvi
- specializované prodejny DĚTSKÁ OBUV nabízejí širokou škálu dětské obuvi včetně značek Froddo, Superfit, Geox, Primigi, D.D. Step, Keen a licenční obuvi
- e-shop nabízející obrovský výběr značkové i neznačkové dámské, pánské, dětské, pracovní i outdoorové obuvi a doplňků jako kabelky, batohy, peněženky nebo pásky

Kontakt:
V+J OBUV, s.r.o. - Mgr.Karel Jauker – jednatel, Václav Vaněk – jednatel
Třeboňská 235, 373 73 Štěpánovice u Českých Budějovic
Tel.: +420 387 984 069, fax: +420 387 319 981,
email : jauker@vjobuv.cz , vanek@vjobuv.cz , www.vjobuv.cz

Co hledáte?

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.