TEMATICKÝ SVĚT TECHNOLOGIE ORTOPEDICKÉ OBUVI

Odvětví technologie ortopedické obuvi se od 14. do 17. května 2024 sejde na OTWorld v Lipsku za účelem odborných a praktických výměn s lékaři, techniky a fyzioterapeuty. Světový kongres a přední světový veletrh nabízí ucelený pohled do souvisejících oblastí technologie ortopedické obuvi a rozmanitá dodavatelská řešení poskytují impulsy pro každodenní práci ve společnosti.

V roce 2024 bude OTWorld opět předním mezinárodním místem setkání všech odborníků v oblasti technologie ortopedické obuvi. Na nových výstavních plochách OTWorld.shoe-technology a OTWorld.3D získávají odborníci přehled o všech inovacích na trhu a na světovém kongresu odborné znalosti pro každodenní zásobování společnosti.

Premiéra nového výstavního areálu OTWorld.shoe-technology
Nově vytvořená speciální výstavní plocha v pavilonu 1 odráží celé spektrum techniky ortopedické obuvi. Od ortopedické obuvi, terapeutické obuvi, vložek, měřicích systémů, dílenského vybavení a příslušenství až po stroje, 3D tisk a aditivní výrobu až po inovativní materiály, více než 160 vystavovatelů z celého světa představí na OTWorld své novinky pro dílny a prodejce 2024.

Patří sem například AFT International, Berkemann, CYS, Mephisto, NESKRID, nora systems, Renia, Schein Orthopädie Service KG, SPANNRIT, T&T medilogic, Waldi Schuhfabrik a Witzel Vacupress.

Start-upy jako DOG GmbH, kokochii soles-online GmbH, Nunatak a Ortopedia 3D vnášejí do průmyslu svěží vítr se svými výstavními nabídkami ve speciální oblasti OTWorld.start-ups v hale 3.

Highlight: Místo setkání pro technologii ortopedické obuvi
V srdci speciální oblasti OTWorld.shoe-technology je místo setkání technologie ortopedických bot prvním kontaktním místem pro všechny návštěvníky, kteří by se chtěli dozvědět více o tématu senzomotorických ortéz nohou (SMFO) / senzomotorických vložek. „Adekvátní péče o senzomotorické ortézy nohou vyžaduje, aby řemeslník měl odpovídající aplikační dovednosti, které přesahují základní znalosti,“ říká Dr. Annette Kerkhoff projektová manažerka z Competence Center for Ortopedic Shoe Technology (KomZet OST). „Individuální, indikačně orientovaná a vysoce kvalitní péče vyžaduje jasnou definici standardů kvality a péče.“ Pod vedením Centra kompetence ortopedické technologie obuvi a Sdružení pro studium technologie ortopedické obuvi eV, otázky týkající se aplikace a péče se zajištěním kvality bude zodpovězeno na místě setkání.

Kongres se zaměřením na nohy a boty
Světový kongres OTWorld World Congress s více než 300 špičkovými mezinárodními řečníky a řadou programových položek na téma „noha a boty“ nabízí optimální podmínky pro cílené a certifikované další vzdělávání techniků ortopedické obuvi. Na programu pracovala Společnost pro chirurgii nohou a kotníků. V. (GFFC), Německá asociace pro nohy a kotník. V. (DAF), Studiengemeinschaft OST e. V. a také kompetenční centrum technologie ortopedické obuvi (KomZet OST).

Například Dr. _ Hartmut Stinus a Tino Sprekelmeyer na sympoziu 16. května 2024. Zasedání doprovází srdečné téma dvou prezidentů kongresu, prof. Wirtha a Ingo Pfefferkorna. Dětskou, dorostovou a neuroortopedii jste vnesl do centra letošního programu kongresu několika příspěvky.

Praktické, pacientovi blízké a vysoce relevantní pro každodenní profesní život: Na různých workshopech mají účastníci možnost zažít ukázky péče o pacienty pod odborným vedením. Jsou zde také vybrané workshopy pro odborná školení techniků ortopedické obuvi. Stefan Woltring, mistr technologie ortopedických bot z Osnabrücku, vede workshop „Anatomie chodidla a funkčnost vložek“ . Kromě ukázek z výkonnostního sportu se účastníkům na obrázcích a faktech představí triatlonový profesionál a olympionik z německé reprezentace pro Paříž 2024. Poznají zvláštní situaci sportovce v bezprostřední přípravě na soutěž jeho života i cílenou a úspěšnou spolupráci mezi sportovci, trenéry, medicínou a ortopedickým řemeslem.

Další akce na téma technologie ortopedické obuvi naleznete v Online program kongresu

Snížená cena za včasný vstup na den a permanentky na Světový kongres včetně mezinárodního veletrhu platí do 31. března 2024.

Zdorj: https://www.ot-world.com/de/

Co hledáte?

Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.